Telefon
22 215 94 57
22 774 42 58
Punkt sprzedaży
ul. Tadeusza Kościuszki 14,
05-120 Legionowo
E-mail
biuro@sklad-drewna.eu
KALKULATOR
Sklejka Antypoślizgowa

Sklejki Antpoślizgowe

Sklejki z filmem znajdują zastosowanie na Podłogach w samochodach ciężarowych i dostępnych, oraz wszędzie tam gdzie potrzeba jest powierzchnia o wyższej przyczepności.

Ze sklejek antypoślizgowych korzystają producenci i użytkownicy przyczep i naczep towarowych, zabudowcy samochodów ciężarowych i dostawczych, użytkownicy rusztowań i podestów. Oferowane przez nas sklejki antpoślizgowe są wyprodukowane w Polsce. Rdzeniem sklejki antpoślizgowej jest drewno Brzozowe oraz Olchowe, a klej używany do sklejania kolejnych obłogów jest wodoodporny.

Sklejki Liściaste Antypoślizgowe są pokryte filmem fenylowym na którym może być odciśnięty wzór siatki mesh, heksagonalny- plaster miodu. Film fenolowy zabezpiecza sklejkę przed działaniem wody i uszkodzeniami mechanicznymi. Film fenolowy produkowany jest w kilku kolorach. Standardowym kolorem jest Czarnobrązowy, na życzenie dostarczymy sklejki w kolorach: Czarny, Biały, Zielony, Czerwony, Brązowy, Żółty.

Sklejki Antypoślizgowe produkowane są w kilku formatach
- 1250x2500mm (Standardowy format sklejek antypoślizgowych)
- 1250x3000mm (Format sklejki na zamówienie)
- 1500x2500mm (Format sklejki na zamówienie)
- 1500x3000mm (Format sklejki na zamówienie) 

Standardowo sklejka antypoślizgowa ma zabezpieczone krawędzie płyty, jednak w miejscach cięcia pojawiają się surowe krawędzie które należy bezwzględnie zabezpieczyć farbą do drewna przystosowaną do użytkowania w miejscach narażonych na działanie warunków atmosferycznych, przed montażem sklejki.

Montaż Sklejki na podłodze samochodów dostawczych, ciężarowych i przyczep powinien odbywać się przy pomocy wkrętów samowiercących Drewno-Stal o grubości 4-5mm i długości dwukrotnie przekraczającej grubość montowanej sklejki. Zalecamy używania wkrętów ze Stali Nierdzewnej A2 lub dobrej jakości wkrętów ocynkowanych. Dopuszcza się montaż na śruby zamkowe, ale nakrętki powinny być montowany przy pomocy kleju typu locktite zapewniającego trwałe połączenie nakrętki ze śrubą, można użyć również nakrętek samokorygujących, ale w tym przypadku problemem może być mocne dokręcenie sklejki do elementów stalowych samochodu.

 

Sklejki Antypoślizgowej utrzymujemy w stałej ofercie i staramy się aby utrzymać dostępność wszystkich produkowanych grubości sklejek.

Created by HDweb