Telefon
22 215 94 57
22 774 42 58
Punkt sprzedaży
ul. Tadeusza Kościuszki 14,
05-120 Legionowo
E-mail
biuro@sklad-drewna.eu

Płyty OSB

Znajdziesz u nas szeroki wybór grubości Płyt OSB dostępne od ręki mamy płyty z krawędzią prostą i frezowaną na pióro-wpust.
OSB które sprzedajemy pochodzą tylko z Polskich fabryk. Posiadają wszystkie wymagane przez prawo certyfikaty.
Płyta OSB nadaje się do użycia na Podłogach, Ścianach, Sufitach i Dachach. Płyta jest Wilgocioodporna i może służyć jako bariera paroizolacyjna po zabezpieczeniu miejsc łączeń płyt.

Czytaj dalej

Sklejka Antypoślizgowa

Sklejki Antpoślizgowe znajdują zastosowanie na Podłogach w samochodach ciężarowych i dostępnych, oraz wszędzie tam gdzie potrzeba jest powierzchnia o wyższej przyczepności.

Czytaj Dalej

Czym różni się Tarcica Konstrukcyjna od Tarcicy Budowlanej

Tarcica Konstrukcyjna to drewno Suszone i Strugane z opowidenią gęstością- która jest może się różnić w zależności od pochodzenia surowaca, ponieważ jest ona określana w wyniku badań środowiskowych oddzielnie dla poszczególnych okręgów leśnych. W budownictwie służy do wykonywania elementów konstrukcyjnych trwale umieszczanych w nieruchomościach takich jak budynki mieszkalne, usługowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej.

Czytaj dalej

Taras z Drewna - Jak zbudować Taras Drewniany

Jeżeli zamierzasz wybudować Taras Drewniany i zastanawiasz się czy Deska Tarasowa z Świerku Skandynawskiego będzie dobrym wyborem i szukasz informacji na temat jak wykonać poprawnie Taras to dobrze trafiłeś, u nas znajdziesz legary, deskę tarasową, Impregnat do impregnacji desek tarasowych, olej do tarasów, wkręty ze stali nierdzewnej do przykręcania deski tarasowej i wiele innych produktów potrzebnych do zbudowania trwałego tarasu, a przede wszystkim oferujemy wiedzę i doświadczenie którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Dowiedz się więcej

Czy deski ze świerku to dobry wybór na taras?

Z naszego doświadczenia wynika że największy wpływ na trwałość Desek Tarasowych ma poprawna impregnacja i zastosowanie odpowiednich materiałów montażowych. Wybierając Świerk Skandynawski oszczędzone pieniądze inwestor powinien przeznaczyć na dobry impregnat do desek np. Remmers IG-10, Dobry olej do Tarasu np. Remmers Pflege-Ol, Preparat do zabezpieczania czoła desek np. Remmers Higro-Blocker i wkręt z minimum stali Nierdzewnej (A2) lub lepsze ze stali Kwasoodpornej (A4). Celem wydłużenia czasu trwalości desek tarasowych, oraz całej konstrukcji Tarasu możemy zastosować system SPAX Air - który tworzy dystans wentylacyjny pomiędzy deską a legarem drewnianym. Na legar możemy rozłożyć Taśmę do Zabezpieczania Legarów Drewnianych.

DREWNO KONSTRUKCYJNE
DESKI ELEWACYJNE I PODBITKA
DESKI TARASOWE I DESKI PODŁOGOWE
PŁYTA OSB
SKLEJKI
CHEMIA DO DREWNA REMMERS
LISTWY WYKOŃCZENIOWE
AKCESORIA MONTAŻOWE SPAX
AKCESORIA MONTAŻOWE - KLIMAS WKRĘT-MET
MATERIAŁY IZOLACYJNE
ZŁĄCZA CIESIELSKIE
Transport

Świadczymy Usługi Transportowe na terenie całej Polski
Zakupione towary dowieziemy pod wskazany adres.

TRANSPORT BEZ ROZŁADUNKU
Jest to standardowo oferowana opcja transportu, w takiej opcji kierowca umożliwia klientowi rozładunek towaru, poprzez odpięcie pasów zabezpieczających, oraz otworzenie plandeki.

Podczas zamawiania transportu prosimy informować o utrudnieniach w dojedździe (Mosty, Tunele dla pojazdów poniżej 4m).

W przypadku chęci otrzymania transportu z rozładunkiem prosimy o tym poinformować sprzedawcę w chwili zamówienia towaru.

Created by HDweb