Telefon
22 215 94 57
22 774 42 58
Punkt sprzedaży
ul. Tadeusza Kościuszki 14,
05-120 Legionowo
E-mail
biuro@sklad-drewna.eu
KALKULATOR

Płyty OSB

Sprzedaż Płyty OSB-3

Płyta OSB na dach, podłogę i ściany - Standardowa.

Od ręki na naszym magazynie znajdą Państwo płyty OSB w formacie 1250x2500mm w takim formacie oferujemy różne grubości płyt OSB 8 mm, 10, 12, 15, 18, 22 i 25 mm. Okresowo posiadamy w ofecie płyty OSB-3 w formacie 2070x2800mm- ta płyta OSB występuję w grubościach 12mm; 15mm; 18mm; 22mm. W obu formatach płyty OSB3 krawędzie płyty OSB są proste.

Płyta OSB z krawędzią do łączenia na pióro-wpust.

Oferujemy również płyty OSB z krawędziami przygotowanymi do łączenia płyt metodą pióro-wpust. Płyta wiórowa OSB która składa się na felc oferujemy w rozmiarach 675x2500 mm i okresowo posiadamy OSB P-W w formarcie 625x2500mm. Oba formaty Płyt OSB są produkowane w grubościach 12 mm, 15 mm, 18 mm, 22 mm, 25 mm.

Sprawdź Ceny Płyt OSB

Sklejka Antypoślizgowa

Sklejki Antpoślizgowe znajdują zastosowanie na Podłogach w samochodach ciężarowych i dostępnych, oraz wszędzie tam gdzie potrzeba jest powierzchnia o wyższej przyczepności.

Czytaj Dalej

Kantówka, Łata Suszona Strugana

Kantówka, Łata Strugana - Najniższa Cena, Najwyższa Jakość

Jeżeli szukacie Państwo Kantówki Drewnianej o przekroju łaty drewnianej do wykorzystania przy budowie domu szkieletowego, bo potrzebujecie spełnić normy dla materiałów trudnozapalnych. Polecamy zastosować do tego Drewno Konstrukcyjne które oferujemy: Klasa Reakcji na Ogień: D-s2, d0.

A może tylko chcecie wykonać jakąś konstrukcję ogrodową i nie chcecie sami heblować drewna, potrzebujecie gotowego produktu który będzie się dało odrazu użyć. We wszystkich przypadkach zapraszamy na zakupy do naszego Składu Drewna, gdzie najniższa cena i najwyższa jakość drewna spotykają się na jednym placu ;)

Kantówki o przekroju Łaty które oferujemy w standardzie drewna suchego i struganego. 38x63mm; 45x45mm; 45x70mm

Sprawdź Ceny

Łata Dachowa 40x50mm

Łaty Dachowe Impregnowane

Oferowane przez nas łaty są wysokiej jakości wyrobem z drewna iglastego. Łaty są impregnowane preparatem Wolmanit CX-10 i barwione kolorem zielonym (na życzenie dostarczymy impregnowane na kolor brązowy). Najniższa Cena, Najwyższa Jakość. Łaty pakowane w paczki po 6 szt.

Łaty Impregnowane oferujemy w dwóch przekrojach:
40x50mm (w ciągłej sprzedaży)
40x60mm (na zamówienie)
Jeżeli szukasz łaty do wykonania pokrycia dachowego, to łaty impregnowane będą idealnym wyborem do wykonania rusztu montażowego pod blachodachówkę, blachę trapezową lub dachówkę ceramiczną lub cementową.

Kliknij i sprawdź Aktualną Cenę Łaty Impregnowanej

Do kompletu wykonawczego przy pracach związanych z pokryciami dachowymi będziesz potrzebował również kontrłatę o przekroju 25x50mm

Cena

Deska na Taras Drewniana

Deska Tarasowa Drewniana

Deska na taras z drewna naturalnego- świerk skandynawski. Deska Tarasowa o grubości 24mm, szerokość deski tarasowej to 145mm. W klasie wizualnej A/B. Deska Tarasowa naturalna nieimpregnowana, wysuszona komorowo i gotowa do wybarwienia olejem w dowolny kolor. Deska Tarasowa z jednej strony jest Gładka a z drugiej Drobnoryflowana. Deska Tarasowa gotowa do zabezpieczenia chemią do drewna i montażu.

 

Do wykonania tarasu z drewna, mamy także drewno konstrukcyjne któego można użyć do wykonania konstrukcji pod taras.

 

Kup cały zestaw do wykonania tarasu z drewna w jednym miejscu.

Sprawdź aktualną cenę

Taras z Drewna - Jak zbudować Taras Drewniany

Jeżeli zamierzasz wybudować Taras Drewniany i zastanawiasz się czy Deska Tarasowa z Świerku Skandynawskiego będzie dobrym wyborem i szukasz informacji na temat jak wykonać poprawnie Taras to dobrze trafiłeś, u nas znajdziesz legary, deskę tarasową, Impregnat do impregnacji desek tarasowych, olej do tarasów, wkręty ze stali nierdzewnej do przykręcania deski tarasowej i wiele innych produktów potrzebnych do zbudowania trwałego tarasu, a przede wszystkim oferujemy wiedzę i doświadczenie którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Dowiedz się więcej

Czy deski ze świerku to dobry wybór na taras?

Z naszego doświadczenia wynika że największy wpływ na trwałość Desek Tarasowych ma poprawna impregnacja i zastosowanie odpowiednich materiałów montażowych. Wybierając Świerk Skandynawski oszczędzone pieniądze inwestor powinien przeznaczyć na dobry impregnat do desek np. Remmers IG-10, Dobry olej do Tarasu np. Remmers Pflege-Ol, Preparat do zabezpieczania czoła desek np. Remmers Higro-Blocker i wkręt z minimum stali Nierdzewnej (A2) lub lepsze ze stali Kwasoodpornej (A4). Celem wydłużenia czasu trwalości desek tarasowych, oraz całej konstrukcji Tarasu możemy zastosować system SPAX Air - który tworzy dystans wentylacyjny pomiędzy deską a legarem drewnianym. Na legar możemy rozłożyć Taśmę do Zabezpieczania Legarów Drewnianych.

Drewno Impregnowane Ciśnieniowo

Drewno do budowy konstrukcji - Impregnowane NTR

Szukasz drewna konstrukcyjnego impregnowanego ciśnieniowo? Chcesz kupić dobre drewno? Sprzedajemy wysokiej jakości drewno konstrukcyjne ze Skandynawii, w ofercie mamy deski i kantówki również w wersji impregnowanej ciśnieniowo.

Drewno konstrukcyjne impregnowane ciśnieniowo to produkt którego możesz użyć w miejscach które wymagają lepszego przygotowania drewna. np. Architektura ogrodowa - Taras albo podest z drewna na zewnątrz

Szeroki wybór przekrojów z wysokiej jakości drewna konstrukcyjnego impregnowanego ciśnieniowo NTR w klasach AB, C24, C14

Dostępne od ręki przekroje desek i kantówek struganych z Sosny Skandynawskiej

Kontrłata czterostronnie strugana z zaokrąglonymi krawędziami impregnowana ciśnieniowo 28x45 mm

Deski czterostronnie strugana z zaokrąglonymi krawędziami impregnowana ciśnieniowo występuje w przekrojach 28x95 mm; 28x120 mm; 28x145 mm;

Łaty, kantówki i krawędziaki  4-stronnie strugane, w wysokich klasach wytrzymałości konstrukcyjnej oraz wizualnej 45x45 mm; 45x70 mm; 45x95 mm; 45x145 mm; 45x195 mm

 

IMPREGNOWANE CIŚNIENIOWO

DREWNO KONSTRUKCYJNE

Gładkie deski i kantówki z certyfikatem wytrzymałości konstrukcyjnej.

DREWNO KONSTRUKCYJNE

DREWNO KLEJONE KVH I BSH

Drewno klejone warstwowo (bsh), Drewno klejone na mikrowczepy (kvh)

DREWNO KLEJONE

DREWNO BUDOWLANE

Drewno ogólnobudowlane typu Łaty, Kontrłaty, Deski Szalunkowe, Kantówki, Krawędziaki, Bale.

DREWNO BUDOWLANE

DESKI ELEWACYJNE ZE ŚWIERKU SKANDYNAWSKIEGO

Deski do wykonania elewacji drewnianej lub podbitki drewnianej.

DESKI ELEWACYJNE, PODBITKA DACHOWA

DESKI TARASOWE

Deski z naturalnego drewna na taras i podłogę ze Świerku Skandynawskiego lub Sosny Skandynawskiej.

DESKI TARASOWE

PALISADA OGRODOWA

Pale toczone, Belki Okrągłe, paliki do wbicia w ziemię.

PALISADY DREWNIANE

PŁYTY OSB3

Płyta drewniana konstrukcyjna wykonana z wiórów. Płyta wilgocioodporna.

PŁYTA OSB

PŁYTY MFP

MFP PremiumBoard P5 - Płyta Konstrukcyjna do wykonywania poszyć dachów, ścian i podłogi.

PŁYTA MFP

SKLEJKI

Sklejki Liściaste (Brzozowo-Olchowe) oraz Iglaste (Sosnowe)

SKLEJKI

REMMERS

Lazury impregnujące do drewna, Oleje do Tarasów, Farby Kryjące...

CHEMIA DO DREWNA REMMERS

SPAX

Wkręty ze Stali Nierdzewnej do Tarasów i Elewacji.

AKCESORIA MONTAŻOWE SPAX

MATERIAŁY DO IZOLACJI TERMICZNYCH

Wełna do ociepleń, Styropian

MATERIAŁY IZOLACYJNE
Transport

USŁUGI TRANSPORTOWE

Świadczymy Usługi Transportowe na terenie całej Polski
Zakupione Drewno, Płyty i inne materiały budowlane dowieziemy pod wskazany adres, przy użyciu dostosowanego pojazdu.

TRANSPORT BEZ ROZŁADUNKU

Jest to standardowo oferowana opcja transportu, w takiej opcji kierowca umożliwia klientowi rozładunek towaru, poprzez odpięcie pasów zabezpieczających, oraz otworzenie plandeki.
Podczas zamawiania transportu prosimy informować o ewentualnych utrudnieniach w dojedździe (Mosty i mostki z ograniczeniem tonażowym, Tunele dla pojazdów poniżej 4m).

W przypadku chęci otrzymania transportu z rozładunkiem prosimy o tym poinformować sprzedawcę w chwili zamówienia towaru.

W takim przypadku pojazd którym dostarczymy drewno, płyty lub sklejki to jeden z: Pojazd do 3,5t. z odkrytą przestrzenią ładunkową, Pojazd do 5t. z Plandeką, Pojazd Typu Solo 24t. Tir z Naczepą 48t.

 

 

TRANSPORT Z ROZŁADUNKIEM HDS

Jeżeli życzą sobie Państwo dostawę drewna z rozładunkiem HDS, w momencie składania zamówienia prosimy poinformować o tym sprzedawcę. Kalkulacja transportu z rozładunkiem HDS jest dokonywana indywidualnie.

 

TRANSPORT Z ROZŁADUNKIEM RĘCZNYM

Jeżeli sytuacja tego wymaga to jesteśmy w stanie zorganizować transport z rozładunkiem ręcznym, jednak takie transporty prosimy zamawiać z odpowiednim wyprzedzeniem. Cena rozładunku ustalana jest indywidualnie na podstawie wielkości zamówienia i odległości od Składu Drewna.

Created by HDweb