Telefon
22 215 94 57
22 774 42 58
Punkt sprzedaży
ul. Tadeusza Kościuszki 14,
05-120 Legionowo
E-mail
biuro@sklad-drewna.eu

Płyty OSB

W naszym Składzie Drewna oferujemy szeroki wachlarz płyt OSB. Od ręki na naszym magazynie znajdą Państwo płyty OSB w formacie 1250x2500mm w takim formacie oferujemy różne grubości płyt OSB 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 18mm, 22mm, 25mm. Okresowo posiadamy w ofecie płyty OSB-3 w formacie 2070x2800mm- ta płyta OSB występuję w grubościach 12mm; 15mm; 18mm; 22mm. W obu formatach płyty OSB3 Krawędzie płyt OSB są Proste

Mamy też płyt OSB z krawędziami pióro-wpust. Płyta OSB która składa się na felc oferujemy w rozmiarach 675x2500mm i okresowo posiadamy OSB P-W w formarcie 625x2500mm. Oba formaty Płyt OSB są produkowane w grubościach 12mm; 15mm; 18mm; 22mm; 25mm.

Sprawdź Ceny Płyt OSB

Sklejka Antypoślizgowa

Sklejki Antpoślizgowe znajdują zastosowanie na Podłogach w samochodach ciężarowych i dostępnych, oraz wszędzie tam gdzie potrzeba jest powierzchnia o wyższej przyczepności.

Czytaj Dalej

Czym różni się Tarcica Konstrukcyjna od Tarcicy Budowlanej

Tarcica Konstrukcyjna to drewno Suszone i Strugane z opowidenią gęstością- która jest może się różnić w zależności od pochodzenia surowaca, ponieważ jest ona określana w wyniku badań środowiskowych oddzielnie dla poszczególnych okręgów leśnych. W budownictwie służy do wykonywania elementów konstrukcyjnych trwale umieszczanych w nieruchomościach takich jak budynki mieszkalne, usługowe, przemysłowe oraz użyteczności publicznej.

Czytaj dalej

Łaty i Kontrłaty impregnowane lub suszone komorowo i strugane

Skład Drewna mieści się w miejscowości Legionowo obok miasta stołecznego Warszawa. W ciągłej sprzedaży oferujemy łaty i kontrłaty impregnowane oraz suszone komorowo i strugane do wykonywania pokryć dachowych, rusztów instalacyjnych w domach szkieletowych i stropach drewnianych, rusztów wentylacyjnych w domach szkieletowych, rusztów montażowych do elewacji drewnianej, montażu płyt OSB MFP HDF, Boazerii Drewnianej lub Podbitki Dachowej, a także sprawdzi się przy budowie małej architektury ogrodowej oraz skrzyń i opakowań transportowych. W branży wystawienniczej często używane do wykonywania ścian działowych w stoiskach wystawienniczych które nie przenoszą obciążeń.

 

Jeżeli szukacie Państwo Łaty Drewnianej do wykorzystania w szkieletach zamkniętych i precyzyjnych, lub zależy na ładnym wizualnie efekcie, a może potrzebujecie spełnić normy dla materiałów trudnozapalnych to polecamy zastosować do tego Drewno Konstrukcyjne które oferujemy: Klasa Reakcji na Ogień: D-s2, d0

Czytaj Dalej

Taras z Drewna - Jak zbudować Taras Drewniany

Jeżeli zamierzasz wybudować Taras Drewniany i zastanawiasz się czy Deska Tarasowa z Świerku Skandynawskiego będzie dobrym wyborem i szukasz informacji na temat jak wykonać poprawnie Taras to dobrze trafiłeś, u nas znajdziesz legary, deskę tarasową, Impregnat do impregnacji desek tarasowych, olej do tarasów, wkręty ze stali nierdzewnej do przykręcania deski tarasowej i wiele innych produktów potrzebnych do zbudowania trwałego tarasu, a przede wszystkim oferujemy wiedzę i doświadczenie którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Dowiedz się więcej

Czy deski ze świerku to dobry wybór na taras?

Z naszego doświadczenia wynika że największy wpływ na trwałość Desek Tarasowych ma poprawna impregnacja i zastosowanie odpowiednich materiałów montażowych. Wybierając Świerk Skandynawski oszczędzone pieniądze inwestor powinien przeznaczyć na dobry impregnat do desek np. Remmers IG-10, Dobry olej do Tarasu np. Remmers Pflege-Ol, Preparat do zabezpieczania czoła desek np. Remmers Higro-Blocker i wkręt z minimum stali Nierdzewnej (A2) lub lepsze ze stali Kwasoodpornej (A4). Celem wydłużenia czasu trwalości desek tarasowych, oraz całej konstrukcji Tarasu możemy zastosować system SPAX Air - który tworzy dystans wentylacyjny pomiędzy deską a legarem drewnianym. Na legar możemy rozłożyć Taśmę do Zabezpieczania Legarów Drewnianych.

TARCICA KONSTRUKCYJNA, TARCICA BUDOWLANA, ŁATY, KONTRŁATY, DESKI

DREWNO KONSTRUKCYJNE
DESKI ELEWACYJNE I PODBITKA
DESKI TARASOWE I DESKI PODŁOGOWE
PŁYTA OSB
SKLEJKI
CHEMIA DO DREWNA REMMERS
LISTWY WYKOŃCZENIOWE
AKCESORIA MONTAŻOWE SPAX
AKCESORIA MONTAŻOWE - KLIMAS WKRĘT-MET
MATERIAŁY IZOLACYJNE
ZŁĄCZA CIESIELSKIE
Transport

Świadczymy Usługi Transportowe na terenie całej Polski
Zakupione towary dowieziemy pod wskazany adres.

TRANSPORT BEZ ROZŁADUNKU
Jest to standardowo oferowana opcja transportu, w takiej opcji kierowca umożliwia klientowi rozładunek towaru, poprzez odpięcie pasów zabezpieczających, oraz otworzenie plandeki.

Podczas zamawiania transportu prosimy informować o utrudnieniach w dojedździe (Mosty, Tunele dla pojazdów poniżej 4m).

W przypadku chęci otrzymania transportu z rozładunkiem prosimy o tym poinformować sprzedawcę w chwili zamówienia towaru.

Created by HDweb