Telefon
22 215 94 57
22 774 42 58
Punkt sprzedaży
ul. Tadeusza Kościuszki 14,
05-120 Legionowo
E-mail
biuro@sklad-drewna.eu
KALKULATOR
O nas

Drewno Konstrukcyjne, Deski Tarasowe, Płyty OSB

Jesteśmy dostawcą z Legionowa obok Warszawy drewna konstrukcyjnego, płyty OSB-3, MFP, Sklejek, a także desek tarasowych, elewacyjnych i ogrodzeniowych. Chemia- Impregnaty, Oleje do Tarasów i zamocowania do drewna.

Ponad 10 lat w Legionowie obok Warszawy zdobywamy doświadczenie, które dzisiaj stanowi podstawę naszego sukces umożliwia skuteczne konkurowanie na rynku. Działamy w branży drewna konstrukcyjnego i materiałów drewnopochodnych takich jak Sklejki, Płyty OSB, płyty wiórowe i pilśniowe, które są materiałami o najwyższej jakości z certyfikatami pochodzące od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Z naszej Tarcicy Konstrukcyjnej, Sklejek i Płyt OSB zbudujesz wszystko od Tarasu z Drewna, Drewutni, Domku narzędziowego, albo Altany Drewnianej z naszych desek i kantówek sam wykonasz donice drewniane, pergole tarasowe lub wcielisz w życie inne pomysły z drewna.

Szeroki wachlarz desek tarasowych ze Świerku Skandynawskiego, Thermo Sosny, Drewna Bangkirai sprawi że twój przydomowy balkon lub taras stanie się przyjemnym i ciepłym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Tarcica Konstrukcyjna - Drewno Konstrukcyjne, Tarcica Budowlana - Drewno Budowlane, Deski Elewacyjne, Boazeria, Deski podłogowe i Deski tarasowe, Podbitka Drewniana - to dzięki nim wykonasz własnoręcznie Domek Letniskowy albo Dom Całoroczny w technologii Szkieletowej. Zaopatrzymy Twoją budowę od A do Z w materiały do wykonania prac. Pomożemy zaplanować terminy dostaw tak aby ograniczyć zniszenie się materiału na budowie. Mamy doświadczenie w obsługiwaniu firm budujących Domy i Domki Drewniane.

Deski Podłogowe które możemy zaoferować wykonane są z Sosny Północnej, przetworzonej na Twoją podłogę z najwyższą starannością przez ręce skandynawskich rzemieślników w pełni oddaje naturalny charakter drewna Sosnowego rysując przepiękne wzory na podłogach wielu Polskich salonów, sypialni i jadalnii.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i sprzedawane drewno kupujemy bezpośrednio w skandynawskich Tartakach. Współpracujemy z kilkoma tartakami w Szwecji, Estonii, Finlandii oraz Norwegii. Dbamy o to, aby cena i dostępność naszych produktów była atrakcyjna, a jakość towarów i świadczonych usług jak najwyższa i żeby wszystkie produkty posiadały niezbędne certyfikaty potrzebne do budowy. Na naszym Składzie Drewna oferujemy też wysokiej jakości wyroby Tartaczne pochodzące z Polskich Tartaków w których jakość przetarcia drewna dorównuje, a czasami przewyższa jakość skandynawską.

Oprócz sprzedaży w sklepie stacjonarnym przyjmujemy zamówienia telefoniczne, oraz e-mail z dostawą bez rozładunku w całej Polsce oraz Terenie Unii Europejskiej.


Szeroki wybór akcesoriów montażowych od firmy Klimas Wkręt-Met, SPAX, Domax pomogą poskręcać całą konstrukcję tak, aby służyła na lata.

Impregnaty, oleje do tarasów, lazury do zabezpieczania drewna posiadamy szeroki wybór chemii wysokiej jakości do drewna marki Remmers.


Oferujemy różne metody płatności Gotówka / Karta / Blik / Przelew dzięki czemu możemy dostosować się do Państwa potrzeb.

Z nami zbudujesz wymarzony dom lub zrealizujesz inny projekt w technologii szkieletowej, albo z drewna.
Dostarczamy standardowe profile Tarcicy Konstrukcyjnej w klasie C24 lub niższych C16, C18. Drewno konstrukcyjne przeznaczone do wykonywania domów szkieletowych które posiadamy od ręki, na naszym placu w 05-120 Legionowo w dużych ilościach i wielu dostępnych długościach. Drewno konstrukcyjne jest w standardowej wersji poddane suszeniu komorowemu [KD-18%], struganiu, krawędzie drewna konstrukcyjnego są zaokrąglone celem zwiększenia ogniotrwałości drewna według przyjętych wytycznych (NRO)


Posiadamy Własny Transport dzięki którem możemy tanio i bez opóźnień dostarczać Tarcicę Konstrukcyjną i Budowlaną, Deski Tarasowe i Elewacyjne, Płyty OSB, Sklejki i wiele innych produktów na terenie Legionowa, Warszawy, całego województwa mazowieckiego do klientów w całej Polski.


Wieloletnie doświadczenie w branży handlu Drewnem w postaci Tarcicy Budowlanej, Tarcicy Konstrukcyjnej, Tarcicy Profilowanej, Galanterii Wykończeniowej i Materiałów Drewnopochodnych- Sklejek, Płyty OSB, Płyty Pilśniowych, Płyt Wiórowych. pozwala nam na wysoki poziom obsługi, oraz daje gwarancje punktualności, wysokiej jakości i powtarzalności dostarczanych produktów. Dla klientów którzy nabyli towary w naszym składzie służymy pomocą i wiedzą na temat budowy z drewna, a dla naszych przyszłych klientów udzielimy cennych rad którymi należy się kierować przy doborze materiałów do budowy.

 

________________________________________


JAK ZAMÓWIĆ U NAS DREWNO, PŁYTY LUB SKLEJKI Z TRANSPORTEM LUB ODBIOREM OSOBISTYM?Zamówienia można składać w kilka sposóbów, zanim to zrobisz, a chcesz wybrać opcję z transportem, to najpierw zorientuj się proszę jakie będą możliwości dojazdu do planowanego miejsca dostawy i jeżeli są przeszkody które ograniczają wielkość i typ pojazdu np. niskie wiadukty, mosty, ciasne drogi i wjazdy, grzązkie drogi, przejazd przez las, krzaki i inne ograniczenia tonażowe pow. 3,5t., ogranicznia wysokości, szerokości, długości pojazdu którym możemy dostarczyć towar, prosimy o taką informację, Wtedy dopasujemy środek transportu do warunków. Nasze standardowe pojazdy mają 3,6m wysokości i ok. 10m długości, dlatego musimy wiedzieć o wszelkich ograniczeniach w wysokości w drodze dojazdowej do miejsca, żebyśmy mogli dojechać jak najbliżej miejsca rozładunku możemy zastosować mniejszy lub inny pojazd który poradzi sobie z zadaniem.

Kolejną rzeczą na jaką chcemy zwrócić uwagę jest to, że Standardową opcją transportu jest transport bez rozładunku, to oznacza iż kierowca dojedzie do bezpiecznego miejsca rozładunku, otworzy przestrzeń ładunkową, zdejmie zabezpieczenia i udostępni towar do zdjęcia przez klienta we własnym zakresie. Jeżeli potrzebna będzie pomoc w rozładunku prosimy o informację w momencie zamawiania towaru, możemy zoorganizować transport z rozładunkiem ręcznym lub pojazdem ciężarowym samowyładowczym z HDS

 

ZAMÓW DREWNO I PŁYTY OSOBIŚCIE W NASZEJ FIRMIE

Siedziba naszej firmy mieści się w 05-120 Legionowo, ul. Tadeusza Kościuszki 14. Na miejscu można wybrać i przeciąć kupowany towar. Zanim przyjedziesz upewnij się telefonicznie o aktualną cenę i dostępność towaru telefon +48222159457 . Deski, Kantówki, Płyty, Sklejki zarezerwujemy dla Ciebie bezpłatnie do końca dnia.

Możliwe Formy Płatności:
Gotówka / Karta / BLIK / Przedpłata przelewem

 

ZAMÓW DREWNO I PŁYTY TELEFONICZNE

Zadzwoń pod numer +48222159457 lub +48227744258 lub +48690036436

Konsultant przez telefon przyjmie zamówienie i wyśle fakturę pro-forma na wskazany e-mail lub wiadomością MMS celem potwierdzenia zgodności zamówienia. Konsultant telefoniczny potwierdza koszty i datę transportu do klienta.

Możliwe Formy Płatności:
- Przelew na konto na podstawie faktury pro-forma
- Gotówką w siedzibie firmy
- Kod BLIK na podstawie faktury pro-forma podając przez Telefon numer kodu naszemu pracownikowi
- Kartą Płatniczą w siedzibie firmy lub u kierowcy po wcześniejszym poinformowaniu pracownika o wyborze takiej opcji zapłaty
- Gotówką u naszego kierowcy firmowego przy odbiorze do kwoty 10 000 zł (na odległości większe niż 100km wysyłamy towar spedycją i nie ma możliwości płacenia gotówką u kierowcy)ZAMÓW DREWNO I PŁYTY PRZEZ E-MAIL

Zamówienia można przesyłać drogą elektroniczną na adres biuro@sklad-drewna.eu w wiadomości zwrotnej odeślemy fakturę pro-forma z ofertą cenową. Zapytania prosimy uzupełniać o numer telefonu, wtedy możemy szybciej obsłużyć zamówienie.

Możliwe Formy Płatności:
- Przelew na konto na podstawie faktury pro-forma
- Gotówką w siedzibie firmy
- Kod BLIK na podstawie faktury pro-forma podając przez Telefon numer kodu naszemu pracownikowi
- Kartą Płatniczą w siedzibie firmy lub u kierowcy po wcześniejszym poinformowaniu pracownika o wyborze takiej opcji zapłaty
- Gotówką u naszego kierowcy firmowego przy odbiorze do kwoty 10 000 zł (na odległości większe niż 100km wysyłamy towar spedycją i nie ma możliwości płacenia gotówką u kierowcy)


TARCICA KONSTRUKCYJNA, DREWNO BUDOWLANE, DESKI TARASOWE, DESKI ELEWACYJNE, PŁYTY OSB, SKLEJKI DOSTARCZYMY W KAŻDE MIEJSCE W POLSCE. POJAZD DOSTOSUJEMY DO MOŻLIWOŚCI KLIENTA
Kraków, Warszawa, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Kołobrzeg, Lublin, Radom, Piotrków Trybunalski, Szczecin, Międzyzdroje, Bielsko-Biała, Ostrołęka, Giżycko, Ełk, Mikołajki, Myszyniec, Płońsk, Płock, Wyszków, Rawa Mazowiecka, Błonie, Łomianki, Sadowa, Łazy, Bronisze, Chotomów, Jabłonna, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Gdański, Wrocław, Jelenia Góra, Szczyrk, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Katowice, Gliwice, Wadowice, Przysucha, Białobrzegi, Warka, Grójec, Kołbiel, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Białystok, Kraków, Rzeszów, Kielce, Radom. to miasta do których już dostarczyliśmy nasze drewno. Do Ciebie też możemy. Zaufaj sprawdzonemu dostawcy.

Created by HDweb