Telefon
22 215 94 57
22 774 42 58
Punkt sprzedaży
ul. Tadeusza Kościuszki 14,
05-120 Legionowo
E-mail
biuro@sklad-drewna.eu
KALKULATOR
Deska Elewacyjna Świerk Skandynawski Profil Klin 12,5x170mm
Deska Elewacyjna Świerk Skandynawski Profil Klin 12,5x170mm
Grubość
12,5 - 19mm
Szerokość
170mm
Powierzchnia
Prawa Strona Strugana i Profilowana, Lewa strona Szorstka Prosta
Krawędź
Montaż na Zakładkę
Klasa drewna
A/B
Przeznaczenie
Elewacja Drewniana
Dostępne długości
6m
Możliwe długości
Na zapytaniem
CENA ZA METR BIEŻĄCY BRUTTO
VAT 23%
49,90
ZŁ / METR KWADRATOWY DESKI

Deska Elewacyjna Naturalna

Szeroki wybór desek elewacyjnych, w tym nasza ciekawa propozycja - Deska Elewacyjna z naturalnego drewna o profilu KLIN z naturalnego drewna Świerk Skandynawski

Deska elewacyjna "KLIN" to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnego i eleganckiego wyglądu swojego budynku. Dzięki unikalnemu kształtowi klina deska ta wyróżnia się na tle innych desek elewacyjnych. Deska "KLIN" wykonana jest z najlepszej jakości świerku skandynawskiego, co gwarantuje nie tylko piękny wygląd, a także dość wysoką trwałość i odporność na warunki atmosferyczne po wcześniejszej impregnacji drewna środkami ochrony drewna na zewnątrz.

Nasza deska elewacyjna "KLIN" ma grubość 12,5mm w najcieńszym miejscu i 19mm w najszerszym miejscu, co pozwala na precyzyjny montaż i idealne dopasowanie do konstrukcji budynku. Deska ta ma szerokość 170mm, oferujemy deski o długości do 6m.

Montaż naszej deski elewacyjnej "KLIN" jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi czy umiejętności. Deskę montuje się wkrętami ze stali nierdzewnej sposobem na zakład, co gwarantuje stabilność i trwałość montażu. Samodzielnie ustalamy szerokość odkrycia deski, minimalny zakład dla desek układanych poziomo 30mm.

Jeśli szukasz najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego i desek elewacyjnych na swoją elewację, to na naszej stronie www.SKLAD-DREWNA.pl sprawdzisz możliwe profile. Oferujemy szeroki wybór desek elewacyjnych w różnych kształtach i rozmiarach, a nasza deska elewacyjna "KLIN" to propozycja dla osób poszukujących czegoś oryginalnego i niebanalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.Deska nadaje się na montaż na Elewacjach Domów i Domków Letniskowych. Deski elewacyjne montuje się na zakład który powinien wynosić minimum 3cm lub więcej. Drewno na konstrukcję rusztu instalacyjnego powinno być o podobnej wilgotności do Deski czyli w okolicach 12-18% i być przekroju wystarczającego do utrzymania elewacji. Deski należy montować od dołu w orientacji poziomej (równolegle do ziemii), Cieńsza Strona deski powinna znaleźć się u góry, a najgrubsza część deski powinna być bliżej ziemii. Deski należy montować na zakład aby uniemożliwić wodzie wpłynięcie za elewację. Przed montażem w warunkach zewnętrznych deskę należy zaimpregnować oraz nałożyć środek powłokotwórczy z ochroną przed promieniowaniem UV i wpływem warunków atmosferycznych np. Remmers HK-Lasur

Deski Elewacyjne naturalne dają przepiękny efekt na elewacjach domów, domków, garaży i pomieszczeń gospodarczych z drewna.

Grubość Deski Elewacyjnej: od 12,5mm w najcieńszym miejscu do 19mm w najgrubszym miejscu
Szerokość Deski Elewacyjnej: 170mm
Długość Desek Elewacyjnych: 6m
Nazwa Profilu Desek elewacyjnych: Klin

Created by HDweb